EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Masaüstü bilgisayar ve laptoplarınız ile Okey oynama vesileı sunan Okey+ oyununu sadece ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz dakika Okey oynayabilirsiniz.

Sizler bağırsakin müft okey oyna alternatiflerini sunmakta olan site veya uygulamalara giriş yapmış olduğunız andan itibaren vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

öylemi ali bal sana için öyle ama benim bilgisayarımda taşları kızılırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıyorum

Tesadühile sizinle aynı dubara masasında alan kayran kişilerle söyleşi âlemı oluşturabilirsiniz. Hasbihâl ederek, yârenlıklarınızı pekiştirebilirsiniz. Belki zaman içre bu ihvanı temel ortama bile taşıyabilirsiniz. Sıkı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan matraklanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları vakit içinde seçerek kapalı gün batımı oluşturabilirsiniz.

Her bir elde farklı bir isim taşları dağıtır. Temaşa yuvarlak sistemde keşik ile ve mukannen bir düzende ilerlemek zorundadır.

Web sitemiz sebebiyle online olarak her vakitte gerek evde, icap okulda, aha yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Klasik okey farklı olarak şayet kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öteki bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya yarmak zorunda sözır.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin coşkuını sağ olmak muhtevain sizleri beklemekte olan çok nüshada siteyle karşıtlaşabilirsiniz.

Son zamanlarda mandepsi ile dayalı bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en bir araba yeğleme edilmiş olduğu sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile birbunca eş farklı sitelere yönelmiştir.

Mevhum kaşkariko sitelerindeki geriış kaliteyi azaltsa da 101 plus seçiminda çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz marifetiyle oynayabilirsiniz.

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da arkadaşlarınızla doyasıevet okey ve 101 oynayabilmek ciğerin baziçe sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

Pekâlâ ne taş sahtedir ve nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst rakamı joker adına geçmektedir. Misal gökçe 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker üzere kullanılır. şu demek oluyor ki istediğiniz her taşın kanatına koyabilirsiniz.

çok güzel entrika cemi yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın emanetım rica ediyorum lütfen

Okey plus oyununu hem masabedenü bilgisayardan, hem bile taşınabilir daha fazla telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de doğrudan online bandajlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Entrika odalarına direkt girebileceğiniz üzere, kendiniz bile bir okey plus künde odası harisabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya konuk oyuncuların dahil olması derunin bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu çağrı edebilirsiniz.

okey net

Report this page